Aktualności

25% rabatu na nowe usługi i prezent dla stałych Klientów!

25% rabatu na nowe usługi i prezent dla stałych Klientów!

Dawno nie było żadnego rabatu ani prezentu, prawda? Tak samo pomyśleliśmy i doszliśmy do wniosku, że należy godnie pożegnać wrzesień, dlatego dzisiaj i jutro oferujemy 25% zniżki na nowe usługi oraz prezent dla stałych Klientów.

Od dzisiaj do jutra do 23:59 oferujemy 25% rabatu na nowe usługi. Zniżka dotyczy pakietów zenbox 5k, zenbox 25k, zenbox 50k oraz zenbox 100k w przypadku wykupienia hostingu na rok. Nie ma w tym absolutnie żadnych haków, więc można zaoszczędzić nawet 175 zł. Warto również zaznaczyć, że chętnie przeniesiemy Twoją stronę z serwerów konkurencji do nas. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy odwiedzić naszą stronę główną i użyć odpowiedniego przycisku lub w trakcie zakupów wykorzystać kod „bigsale” lub po prostu kliknąć w jeden z guzików poniżej. Nie czekaj, ponieważ taka okazja może się długo nie powtórzyć, dlatego gorąco zachęcam do skorzystania z rabatu.

zenbox5kzenbox25k zenbox50k zenbox100k

Nie zapominamy o naszych stałych Klientach, dla których również przygotowaliśmy prezent. Tylko dziś i jutro przedłużając swoją usługę o kolejny rok, przedłużysz ją faktycznie o 13 miesięcy, ponieważ 30 dni dajemy od siebie całkowicie bezpłatnie. Jedyne, co musisz zrobić, to napisać do naszego Biura Obsługi Klienta, że chcesz skorzystać z promocji. Nasi mnisi wystawią Ci fakturę na 12 miesięcy, a kiedy ją opłacisz, poinformuj o tym koniecznie BOK i wtedy przedłużymy Twoją usługę o 30 dni gratis. Możesz skorzystać z gotowej formułki (klik w przycisk poniżej) lub napisać własną – jak wolisz. :) Aha, ważna informacja – ze względu na spodziewany natłok wiadomości w tych dniach, cała procedura przyznawania miesiąca gratis może trwać nieco dłużej niż standardowy czas oczekiwania na odpowiedź z naszego BOKu. Promocja dotyczy pakietów zenbox 5k, zenbox 25k, zenbox 50k i zenbox 100k.

gotowymail

Jeżeli akurat nie planujesz wyposażać się w nowe usługi, to może podrzucisz swoim znajomym kod promocyjny? Być może ktoś skorzysta i będzie Ci wdzięczny. :) Wystarczy, że wciśniesz jeden z guzików poniżej i udostępnisz krótką wiadomość na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję z góry!

facebooktwitter

Niech stan ZEN Cię nie opuszcza i pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów nasze Biuro Obsługi Klienta jest w pełni do Twojej dyspozycji tutaj lub na kontakt@zenbox.pl.

 • feamoignargfaionakfj9ajfopamjv

  Wreszcie coś dla stałych klientów ;)

  Aha, ważna informacja – ze względu na spodziewany natłok wiadomości w tych dniach, cała procedura przyznawania miesiąca gratis może trwać nieco dłużej niż standardowy czas oczekiwania na odpowiedź z naszego BOKu.

  Czyli zamiast 10 sekund, będę musiał czekać 15?

  • http://zenbox.pl/ Radosław Karbowski

   Poprzednia promocja również była dla stałych Klientów. Dokładnie, coś w ten deseń – może być ewentualnie 20. :)

 • FlameRunner

  To wciąż aktualne? O ile dobrze rozumiem promocja miała obowiązywać przedwczoraj i wczoraj, a dziś na Waszych stronach (główna, panel klienta) pojawiają mi się bannery reklamujące tę promocję.