Aktualności

„Skąd się wzięły małpy w Internecie?” – książki do wygrania!

„Skąd się wzięły małpy w Internecie?” – książki do wygrania!

Tym razem wychodzimy naprzeciw najmłodszym, czyli dzieciom proponując ich rodzicom udział w konkursie, w którym można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki Skąd się wzięły małpy w Internecie?, której zenbox.pl ma ogromną przyjemność być partnerem.

Artur Janicki (autor) wraz z Przemkiem Surmą (ilustracje) stworzyli okraszony znakomitymi rysunkami przewodnik po internecie, którego bohaterami są mała dziewczyna i jej tata. Znakomita współpraca obu panów zadziwi nie tylko najmłodszych – jestem tego żywym przykładem. Internet jest dziś tak powszechny, że mało kto z nas zastanawia się, skąd się wziął, jak działa, w jaki sposób wędrują maile i czemu właściwie „małpa”?

Nawet tak trudne pojęcia jak transmisja cyfrowa czy ruting omówione są w sposób lekki i przystępny. Swoboda wypowiedzi autora plus wyzwalające uśmiech ilustracje bez trudu pozwalają zaprzyjaźnić się z takimi pojęciami jak hosting czy domena.

book1

Jest to książka dla dzieci, dlatego szczególną uwagę poświęcono także kwestii bezpieczeństwa użytkowników internetu, ale my polecamy ją także tym, którzy zaczynają swoją podróż po wirtualnym świecie jak i tym, którzy w tym świecie się nieco pogubili. Bez względu na wiek.

A co trzeba zrobić, by stać się właścicielem książki? To bardzo proste. Zrób zdjęcie osoby, przedmiotu lub sytuacji, dzięki której osiągasz swój stan ZEN. Do 29 października do godz. 23:59 zamieść fotografię na naszym fanpage’u na Facebooku, na Twitterze podpisując ją tagiem #stanZEN lub na Instagramie również z tym samym tagiem. Mnisi zenbox.pl wybiorą 5 najciekawszych zdjęć, których autorzy otrzymają w nagrodę książkę. Zwycięzców ogłosimy 30 października  do godziny 17:00.

Czekamy na Wasze prace!

book2

Liczymy na to, że po otrzymaniu nagród wyślecie nam zdjęcia Waszych obdarowanych pociech z tą wyjątkową publikacją w ręku. :)

Powodzenia!

PS. Polecamy zapoznać się z historią powstania książki.
PPS. Choć bardzo chcieli, z konkursu wyłączeni są Mnisi ZEN i ich rodziny. :)

  • Mateusz Kaczmarczyk

    Fajna akcja :) Udostępniam :P