Aktualności

Wiemy już do kogo trafią książki!

Wiemy już do kogo trafią książki!

W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były egzemplarze książki „Skąd się wzięły małpy w Internecie?”. Jest to obowiązkowa lektura dla najmłodszych, dzięki której zrozumieją, skąd się wziął i na jakich zasadach działa internet. Dzisiaj prezentujemy zwycięzców tego konkursu!

Zadanie konkursowe było bardzo proste – musieliście zrobić zdjęcie osoby, przedmiotu lub sytuacji, dzięki której osiągacie swój stan ZEN i zamieścić powstałą fotografię na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Zakładaliśmy, że wyślemy pięć egzemplarzy, ale zdecydowaliśmy się na nagrodzenie sześciu osób. Poniżej znajdują się zdjęcia wykonane przez laureatów!

kolaz

Połowa osiąga stan ZEN obserwując swoje pociechy (w jednym przypadku w zestawie z autem ;)), kolejna osoba jest fanem masażu, a inna uwielbia czuć wiatr we włosach jadąc na motocyklu. Ostatni zwycięzca (last but not least!) szczególnie uspokaja się patrząc na swoje zdjęcie z dzieciństwa.

Za chwilę odezwiemy się do wszystkich laureatów. Mamy nadzieję, że książka spełni oczekiwania Wasze lub obdarowanych osób!

  • http://www.nayma.pl/ Nayma.pl

    Dziękuje w imieniu córki za wygraną ;) Obiecujemy przesłać fotkę z otrzymaną nagrodą ;)

    • http://zenbox.pl/ Radosław Karbowski

      Super, dzięki!