Aktualności

WordPress 4 – książka dla każdego

WordPress 4 – książka dla każdego

Nakładem wydawnictwa Helion ukazała się książka “WordPress 4. Instalacja i zarządzanie” autorstwa Łukasza Wójcika i Magdaleny Bród. Miło nam również poinformować, że Zenbox.pl został jej patronem medialnym. :)

To już drugie wydanie jednej z pierwszych polskich książek poświęconych WordPressowi, wydanej jeszcze w 2011 r. Nowa wersja w jeszcze przystępniejszy sposób wprowadza początkujących użytkowników w podstawy samodzielnego zarządzania stronami i blogami opartymi o tę platformę.

Autorzy krok po kroku przechodzą przez kolejne etapy od instalacji WordPressa na własnym serwerze, przez dodawanie i modyfikacje różnych typów treści, aż do podstaw tworzenia własnego motywu graficznego. Treści towarzyszą liczne zrzuty ekranu ukazujące proces Nie zabrakło również dawki wiedzy na temat optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek (SEO) oraz bezpieczeństwa systemu.

DSC_0047-2

“WordPress 4. Instalacja i zarządzanie” to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce w przyjemny i bezbolesny sposób rozpocząć swoją przygodę z WordPressem. Książka jest dostępna w sprzedaży zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej (ebook) na stronie wydawnictwa Helion.

Aha, i jeszcze jedno!

Dzięki nam możecie nabyć ją o 20% taniej! Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podacie kod zniżkowy “ZENWORDPRESS”. Kod ważny jest do 31 maja 2015 r.

 • http://metroblog.pl/ Kamil Brzezinski

  przecież w zenbox wystarczą 2 kliki żeby zainstalować WordPress :)

  • http://zenbox.pl/ Tomasz Fiedoruk | zenbox.pl

   Dzięki temu ułatwieniu można od razu zająć się rozdziałem o zarządzania/SEO etc. :D

 • Krzysiek

  Więcej takich zniżek! :)

 • http://www.ricko.pl/ Ricko.pl

  Myślę, że wiedzy nigdy nie jest za dużo. Zawsze można przeczytać coś nowego, o czym nie miało się pojęcia lub poznać nowe zastosowanie znanych funkcji.

 • Irek Jabłoński

  Warto przeczytać