Aktualności

Zmiana nazwy spółki i oferta specjalna dla istniejących i nowych Klientów!

Zmiana nazwy spółki i oferta specjalna dla istniejących i nowych Klientów!

W końcu możemy poinformować Was o zmianie nazwy spółki z FBB sp. z o.o. na zenbox sp. z o.o.. Zależało nam na ujednoliceniu komunikacji, ponieważ zenbox.pl jest naszym jedynym projektem. Z tej okazji przygotowaliśmy OFERTĘ SPECJALNĄ dla nowych i obecnych Klientów.

FBB sp. z o.o. powstała jako firma świadcząca kilka rodzajów usług, ale zawsze właścicielom w sercach najbardziej grał hosting. Tak narodził się zenbox.pl i po blisko trzech latach rozwoju (niedługo nasze urodziny!) udało się wyprowadzić tę markę na tak wysoki poziom, że stała się głównym i jedynym przedsięwzięciem spółki. Dlatego też podjęliśmy kroki ujednolicenia nazw, stąd zmiana na zenbox sp. z o.o.. Jest to kolejne potwierdzenie tego, że nie zamierzamy przestać rozwijać tego projektu – wręcz przeciwnie, bez przerwy inwestujemy w nowe rozwiązania i staramy się zadowalać naszych Klientów. Z tej okazji również przygotowaliśmy ofertę specjalną!

Jej zasady są bardzo proste:

  • Przedłuż swoją usługę o rok i zyskaj 2 miesiące abonamentu extra oraz kod na rejestrację domeny .pl gratis. Wystarczy, że klikniesz tutaj.
  • Zamów nową usługę na rok i również zyskaj 2 miesiące abonamentu extra oraz kod na rejestrację domeny .pl gratis. Tym razem po prostu strona główna: http://zenbox.pl.

Bardzo zależy nam na tym, żeby stali Klienci nie poczuli się gorsi, dlatego nasza oferta jest identyczna dla obu tych grup. W razie pytań nasze Biuro Obsługi Klienta jest do pełnej dyspozycji. :)